
Σουπλά (50x35) S-D Granita Grey 108505B
51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 51×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε γκρι απόχρωση, κατασκευασμένο από PVC για εύκολο καθάρισμα. Είναι ιδανικό για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 35 εκ |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Width | 51 cm |
| Depth | 35 cm |
| Total weight | 0.09 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμα
51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
5×5 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα



45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, PVC
Σε απόθεμα

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα