
Σουπλά (Φ38) S-D Braid Mustarde 108120S
38×38 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σουπλά σε μπεζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από χαρτί με λεπτομέρειες από polyester. Χρησιμοποιείται για το φαγητό και για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.06 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×38 εκ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα

5×5 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
48×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

38×22 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα

45×30 εκ, κύκλος, PVC
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×33 εκ, σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα