
Σουπλά (50x35) S-D Granita Grey 108505B
51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 51×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε μπεζ απόχρωση, κατασκευασμένο από PVC για εύκολο καθάρισμα. Είναι ιδανικό για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 35 εκ |
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Width | 51 cm |
| Depth | 35 cm |
| Total weight | 0.09 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμα
51×35 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
5×5 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Σε απόθεμα
50×7 εκ
Σε απόθεμα
49×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα