
Μοκέτα Διαδρόμου (80x150) New Plan Durban 72
Μοκέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μοκέτα μηχανής 160x230 από τη σειρά Durban της εταιρείας New Plan σε μπλε αποχρώσεις. Κατάλληλη για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Έχει πυκνότητα 225.000 κόμποι/τ.μ. και συνολικό ύψος πέλους 7mm. Η σύνθεσή της είναι 60% πολυαμίδιο και 40% πολυπροπυλένιο. Το βάρος είναι 1.800gsm. Έχει οικολογικό αντιολισθητικό υπόστρωμα. Είναι αντιστατική, άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της σειράς Durban είναι βραδύκαυστες και κατάλληλες για ενδοδαπέδια θέρμανση.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 160 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Πολυαμίδιο - Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | New Plan |

Μοκέτες
Σε απόθεμα
80×20 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα


Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

150×20 εκ, ⌀ 150 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα

⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα


120×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα


150×20 εκ, ⌀ 150 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι, ανατολίτικο

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα