
Μοκέτα Διαδρόμου (80x150) New Plan Durban 27
80×20 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μοκέτες μηχανής για την κρεβατοκάμαρα, από τη σειρά Durban της εταιρείας New Plan σε πράσινες αποχρώσεις. Έχουν πυκνότητα 225.000 κόμποι/τ.μ. και συνολικό ύψος πέλους 7mm. Η σύνθεσή τους είναι 60% πολυαμίδιο και 40% πολυπροπυλένιο και το βάρος τους 1.800gsm. Έχουν οικολογικό αντιολισθητικό υπόστρωμα. Είναι αντιστατικές, άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της σειράς Durban είναι βραδύκαυστες και κατάλληλες για ενδοδαπέδια θέρμανση.
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 67 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πολυαμίδιο - Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | New Plan |

80×20 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

150×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ, ⌀ 150 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα




160×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα

120×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα





140×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
150×20 εκ, ⌀ 150 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα

⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
