
Πλατώ Σερβιρίσματος (33x24) Z-L 25657
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικη πιατέλα σε χρυσό χρώμα, από την εταιρεία Edelman. Κατασκευασμένη από ανακυκλωμένο πλαστικό υλικό. Ιδανική για να δώσει μία πινελιά πολυτέλειας στα εορταστικά τραπέζια σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή



Άτυπη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ξύλο



Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Δίσκοι, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα