Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Πάπλωμα Μονό (160x240) Dimcol Princess 389 White-Lila
Διαστάσεις 52×52 εκ
49,23 €
Ιστορικό τιμών
- 3/5/2026 - 49,23 €
- 3/3/2026 - 49,23 €
- 10/1/2026 - 43,76 €
- 3/9/2025 - 49,23 €
- 2/7/2025 - 43,76 €
- 11/6/2025 - 49,23 €
Περιγραφή προϊόντος
Πάπλωμα μονό από την εταιρεία Dimcol σε λευκό φόντο με μωβ λεπτομέρειες και πριγκίπισσες στο σχέδιο. Το σχέδιο είναι τυπωμένο με ψηφιακή εκτύπωση. Είναι κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% polyester 144 κλωστών. Έχει γέμιση από πολυεστερική αντιαλλεργική βάτα βάρους 300gsm. Συσκευασία Polybag με φερμουάρ και χερούλι. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Τρόπος κλεισίματος | Με φερμουάρ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 32 cm, 32 cm, 32 cm, 32 cm |
| Total weight | 5 kg, 5 kg, 5 kg, 5 kg |
| Κατασκευαστής | Dimcol |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
42,99 €
Παπουτσοθήκη Με 2 Ράφια/12 Θέσεων (63x24x80) Spitishop Butler
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
18,99 €
Στόρι Συσκότισης (60x180) L-N Black 35016018095
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
89,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
12,99 €
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
99,99 €109,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
49,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (60x40x89) Vasagle KKS60XV1
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518G02
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19,99 €
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
20,25 €
Παιδική Μαξιλάρα Για Κεφαλάρι Κρεβατιού (90x55) Melinen Bear Lemon
45×70 εκ
Σε απόθεμα
164,44 €189,74 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
23,9 €
Στραγγιστήρι Πιάτων (43x32x20) Estia Allure 01-24925
Σε απόθεμα
18,99 €
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς S-F Pompinou Poudre R6B212001VL
Σε απόθεμα
24,99 €
Κρεμάστρα Τοίχου 10 Θέσεων Με Ράφι (65x30x42) Vasagle LCR101B01
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
69,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
110,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (80x40x132) Vasagle RDT119WB01
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα





























