
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Telma Grey 1624462
40×26 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα χαμηλής σκίασης σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκεπασμένη από 100% πολυεστερικό ύφασμα. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.435 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
36×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα


Voile, σε ράγα, ίσιος

42×26 εκ
Σε απόθεμα
38×26 εκ
Σε απόθεμα
37×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
41×26 εκ
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
140×26 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα

140×27 εκ, voile, ίσιος
Σε απόθεμα



38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Voile

Voile

Voile


Voile

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα