
Κουρτίνα (240x240) Με Τρουκς L-C Lissea Blanc 1627478
26×42 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με ύφασμα γάζα από 100% polyester χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Στο επάνω μέρος έχει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Depth | 42 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.56 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×42 εκ
Σε απόθεμα

40×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα
41×26 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα


Κουζίνας
Σε απόθεμα

45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

42×26 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
45×11 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



40×27 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα