
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) A-S Alina 205808
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε πορτοκαλί και λευκό χρώμα με σχέδιο αλεπουδίτσα. Το ύφασμα της μαξιλαροθήκης έχει σύνθεση από 100% polyester ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
8×38 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

46×4 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×2 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

36×24 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα