
12,95 €
Διακοσμητική Φιγούρα Σκύλος (22.5x18x12) A-S Gold Dog 168329
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου με φιγούρα σκύλου σε ασημί χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.77 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο







Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα















Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα