
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) A-S Cheri 211511
15×25×25 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καφάσια σε σετ με μίνιμαλ ύφος. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο σε μπεζ χρώμα. Το σετ περιλαμβάνει 2 κουτιά διαφορετικών μεγεθών. Ιδανικά για το καθιστικό, τη κουζίνα ή οποιοδήποτε άλλο χώρο του σπιτιού έχει μικροπράγματα για τακτοποίηση.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 1.45 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

15×25×25 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα


Χαρτί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα


27×27×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα




Πλαστικό


Σετ


17×31×31 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα