
10,99 €
Κεραμικό κηροπήγιο Υ18 εκ., Greta
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο χρώμα με χρυσή λεπτομέρεια και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 48 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό

Κεραμικό






Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ, μέταλο


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, εσωτερικού χώρου



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ

Μοντέρνο

Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
