
Διακοσμητικό Βάζο (Φ13x31) Estheti 752-20173
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε μπλε-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπλε,Χρυσό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, πέτρα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό

Ξύλο, στρογγυλό

Κεραμικό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα