
Διακοσμητικό Βάζο (17.5x4.5x19) Estheti 752-20176
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε πορτοκαλί χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό, τερακότα




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα