
Πουφ Rapallo-Gkri Anoixto - 83.00Χ63.00Χ43.00cm
Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 46×83×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παγκάκι από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το εξωτερικό του ύφασμα είναι βελουτέ. Ιδανικό παγκάκι που θα προσφέρει ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο σας και μέρος για να κρύψετε πράγματα. Το προϊόν έρχεται μονταρισμένο.
| Πλάτος: | 83 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υψος: | 46 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 83 cm, 83 cm, 83 cm, 83 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 46 cm, 46 cm, 46 cm, 46 cm |
| Total weight | 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Μοντέρνο

Με αποθηκευτικό χώρο


Υποποδια - Σκαμπό


Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν


Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό, τετράγωνο, πλεκτό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό, τετράγωνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα