
Διακοσμητικό Βάζο (Φ13.5x17) Estheti 752-18047
Επιτραπέζια βάζα, μπετό, στρογγυλό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό-τερακότα χρώμα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό, Τερακότα |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτραπέζια βάζα, μπετό, στρογγυλό
Σε απόθεμα





Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Πέτρα








Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα