
44,99 €
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) Songmics RLB22GYV1
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης της εταιρείας Estheti σε καφέ χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο και δερματίνη. Ιδανικά κουτιά σε σχήμα βιβλίου για όλα τα δωμάτια του σπιτιού, για να τακτοποιήσετε μικροαντικείμενα ή ό,τι άλλο θέλετε.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 33 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο,Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Estheti |

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
33×33×14 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, λευκά είδη

Σετ
Σε απόθεμα
93×125×32 εκ, πλαστικό, πόρτα

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα



40×37×14 εκ, χωρίς καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα
50×40×30 εκ, με καπάκι, λευκά είδη



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα