
Διακοσμητικά Βιβλία/Κουτιά (Σετ 3τμχ) Estheti 752-17014
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης της εταιρείας Estheti σε καφέ χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο και δερματίνη. Ιδανικά κουτιά σε σχήμα βιβλίου για όλα τα δωμάτια του σπιτιού, για να τακτοποιήσετε μικροαντικείμενα ή ό,τι άλλο θέλετε.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 33 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο,Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
14×24×16 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
14×32×22 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

33×33×14 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

33×16×2 εκ
Σε απόθεμα
30×30×30 εκ, με καπάκι, χαρτί

3×31×15 εκ
Σε απόθεμα
34×31×2 εκ
Σε απόθεμα


50×40×30 εκ, με καπάκι, λευκά είδη

Σετ, λευκά είδη

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
37×33×2 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, λευκά είδη

34×31×2 εκ
Σε απόθεμα
39×19×3 εκ
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα
Λευκά είδη
Σε απόθεμα


23×35×42 εκ, χωρίς καπάκι, ρατάν

13×14-28×14-28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα