
Πιρούνι-Μαχαίρι-Κουτάλι (Σετ) Kiokids Γκρι 4165
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πιρούνι-μαχαίρι-κουτάλι σε βεραμάν χρώμα από την εταιρία Kiokids. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι και ειδικά σχεδιασμένα με εργονομικές λαβές σε παιδικό μέγεθος για σταθερό κράτημα από σιλικόνη. Έχουν στρογγυλεμένες άκρες, και το μαχαίρι έχει ασφαλή λεπίδα, για εύκολη μετάβαση των παιδιών σε κανονικά μαχαιροπίρουνα.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Width | 15 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Kiokids |

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, 4
Σε απόθεμα


Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, για πλυντήριο πιάτων
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Για πλυντήριο πιάτων
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια






Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα



Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα