
Σετ μαχαιροπίρουνα 16 τεμαχίων από inox και ξύλο δεσποτάκι, Emako
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαιροπίρουνα σετ σε ασημί απόχρωση. Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι με μοντέρνο σχεδιασμό. Ιδανικό σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Width | 17 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 1.395 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια




Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια



Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι


Για πλυντήριο πιάτων
προς αποστολή σε 1 ημέρα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα