
Σετ μαχαιροπήρουνα 16 τεμαχίων από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι, Nivi
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλα και πιρούνα σερβιρίσματος σαλάτας κατασκευασμένες από ανοξείδωτο ατσάλι σε μαύρο χρώμα. Ιδανικά για να σερβίρετε τις παρασκευές σας σε κάθε επίσημη περίσταση ή στο καθημερινό σας τραπέζι.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Width | 5 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.113 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα


Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα







Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα