
Σποτ Οροφής Τετράγωνο Nino GU10 / E27 Λευκό
230V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ εξωτερικού χώρου με μίνιμαλ σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Έχει βαθμό στεγανότητας IP54, που το καθιστά ασφαλή για τοποθέτηση σε εξωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο και γυαλί σε λευκό χρώμα. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 5W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 400Lm. Τάση: 220-240Volt. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

230V
Σε απόθεμα
Χρώμιο
Σε απόθεμα


230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, 12V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, φωτιστικά επιφανείας, μέταλο
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, φωτιστικά επιφανείας, μέταλο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα


Χρώμιο
Σε απόθεμα


Χρώμιο, πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα