
Φωτιστικό σποτ κινητό στρόγγυλο εξωτερικό με ντουί GU10 μαύρο χρώμα πολυκαρβονικό
LED, 12V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό πλαφονιέρα με μοντέρνο στυλ, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και διαθέτει 3 σποτ. Είναι κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 30Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 1500Lm. *Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 44 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 3.2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED, 12V
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Χαλκός
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Χαλκός
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα







LED
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα