
vidaXL Ράφι βιβλίων Μαύρη Οξυά 100 x 33 x 94,5 εκ Επεξεργασμένο ξύλο
Μοντέρνο, ξύλο
Διαστάσεις 103×18×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα δαπέδου με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο ακακιάς σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει 4 ορόφους για να οργανώσετε τις πετσέτες, τα καλλυντικά ή άλλα μικροπράγματα του μπάνιου σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 103 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 103 cm |
| Total weight | 1.9 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο

Βιομηχανικός, ξύλο

Βιομηχανικός, ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Ξύλο

Βιομηχανικός, ξύλο

Πεύκο, ξύλο

Ξύλο, ανατολίτικο

140×42×35 εκ, μοντέρνο, ίσιος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο


Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

8×171×33 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

155×45×11 εκ
Σε απόθεμα
Βιομηχανικός, ξύλο

Ρουστίκ , πεύκο, ξύλο

Γυαλιστερός, ρουστίκ , ξύλο

Ξύλο

Γυαλιστερός, ρουστίκ , ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ρουστίκ , ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα