
Ραφιέρα Δαπέδου 3 Θέσεων (30x18x82) F-V Natureo White 160851
10×91×36 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×36×22 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα δαπέδου με 3 θέσεις κατασκευασμένη από πολυπροπυλένιο σε μαύρο χρώμα. Είναι ιδανική για όλους τους χώρους του σπιτιού και ιδιαίτερα για να οργανώσετε τις πετσέτες, τα καλλυντικά ή άλλα μικροπράγματα του μπάνιου σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 22 εκ |
| Υψος: | 18 εκ |
| Width | 36 cm |
|---|---|
| Depth | 22 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1.42 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

10×91×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
4×82×31 εκ
Σε απόθεμα
83×7×31 εκ
Σε απόθεμα
102×35×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
100×6×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
77×16×6 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
85×6×22 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
14×85×38 εκ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα