
Ραφιέρα Δαπέδου (53x30.5x152.5) T-D Bamboo 98196195
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 101×20×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα δαπέδου με 4 ορόφους για να οργανώσετε τις πετσέτες, τα καλλυντικά ή άλλα μικροπράγματα του μπάνιου σας. Είναι κατασκευασμένη από bamboo. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Υψος: | 101 εκ |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 101 cm |
| Total weight | 3.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
100×6×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
105×32×15 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
102×35×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
98×7×28 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
82×35×14 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
98×7×28 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×83×33 εκ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα