
ΠΟΛΥΘΡΟΝΑΚΙ LUANDA ΒΕΛΟΥΔΟ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΠΟΔΙΑ HM8741.01 60x54x78 εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό με μοντέρνο ύφος που θα προσφέρει ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο σας. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μοριοσανίδα_Ε1 σε καφέ χρώμα. Το κάθισμα είναι από 100% polyester σε γκρι, λευκό και στο χρώμα της ώχρας με εμπριμέ σχέδιο ενώ η γέμιση είναι από αφρό πολυουρεθάνης. Ιδανικό σκαμπό που θα ταιριάξει σε κάθε σπίτι. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 3.14 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο


38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
2×35×35 εκ
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο



34×28 εκ, με πόδια, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, Υποποδια - Σκαμπό


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Με αποθηκευτικό χώρο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Υποποδια - Σκαμπό

35×30 εκ, στρογγυλό, χωρίς πόδια
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, Υποποδια - Σκαμπό

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα