
Σετ τραπεζάκια Velede-Leuko-Mauro
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πουφ στρογγυλό από την εταιρεία Ravelia σε φυσικό μπεζ χρώμα. Εξωτερικά είναι κατασκευασμένο από 100% φυσική ψάθα γιούτα. Το εσωτερικό του περιέχει γέμιση από πολυεστερικά μπιλάκια, προσφέροντας άνεση στο κάθισμα και διατήρηση του σχήματός του με την πάροδο του χρόνου. Προσφέρει μια boho πινελιά στη διακόσμηση σας. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, το υπνοδωμάτιο ή ακόμα και σε επαγγελματικούς χώρους για να προσθέσετε στυλ, πρακτικότητα και επιπλέον καθίσματα για εσάς και τους καλεσμένους σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υποποδια - σκαμπό | Ναί |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 4.7 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Ravelia |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ορθογώνιο, χωρίς πόδια, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

8×80×40 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό


7×38×38 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Στρογγυλό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

60×25×27 εκ
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Μοντέρνο, Υποποδια - Σκαμπό


Μοντέρνο, με πόδια

30×45×45 εκ, μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό

Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό


Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

38×38×38 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα