
Μαξιλάρι Καρέκλας (39x39) A-S Micro Ochre 120500J
39×2 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας κατασκευασμένο από 100% polyester σε βεραμάν χρώμα. Εσωτερικά διαθέτει μαλακή πολυεστερική γέμιση για μεγαλύτερη άνεση. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να μπορεί να δεθεί στην καρέκλα ώστε να μένει σταθερό. Ιδανικό μαξιλάρι με μίνιμαλ ύφος που θα ταιριάξει σε κάθε σπίτι.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 39 cm |
| Total weight | 0.06 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

39×2 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
39×2 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα

Σε πολυθρόνες, κήπου
Σε απόθεμα

Κήπου

Κήπου

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε παγκό, κήπου
Σε απόθεμα
Κήπου


Κήπου

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σε παλέτες


Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου

Σετ
Σε απόθεμα

Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα