
Μαξιλάρι Καρέκλας (38x38) A-S Soana Terracotta 204405C
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας κατασκευασμένο από 100% polyester σε μπεζ απόχρωση. Η μπροστινή όψη έχει fleece ύφασμα, ενώ η πίσω είναι βελούδο. Εσωτερικά διαθέτει μαλακή πολυεστερική γέμιση για μεγαλύτερη άνεση. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να μπορεί να δεθεί στην καρέκλα ώστε να μένει σταθερό. Ιδανικό μαξιλάρι με μίνιμαλ ύφος που θα ταιριάξει σε κάθε σπίτι.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.63 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
39×2 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
39×2 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σε παλέτες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες


Κήπου

Σετ
Σε απόθεμα


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Κήπου

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε παλέτες, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα