
Μαξιλάρι Καρέκλας (40x40) Gofis Home Hygg L.Grey 213/15
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας από την εταιρεία Gofis Home σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester με μαλακή πολυεστερική γέμιση εσωτερικά. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να μπορεί να δεθεί στην καρέκλα ώστε να μένει σταθερό.
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


38×38 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα
40×5 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
45×45 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

60×60 εκ, σε παλέτες, κήπου
Σε απόθεμα
Σετ, κήπου

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


46×46 εκ, σε παλέτες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σετ, κήπου


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Σε καρέκλες, σε πολυθρόνες, κήπου

45×45 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα