
Φωτιστικό Επιτραπέζιο Globo Lighting VALENTINO 21628W
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη σε εκρού μπεζ χρώμα με μαύρο πιτσιλωτό σχέδιο. Διαθέτει καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.* Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED



Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, ρουστίκ




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

LED

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα