
249 €
Βάζο Pirout 01 Κεραμικό Μαύρο Ø7-21 H22 cm LOUISE ROE
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο διακόσμησης με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για τοποθέτηση στην τραπεζαρία, τον μπουφέ ή το τραπεζάκι σαλονιού.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.93 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα