
Διακοσμητικό Βάζο (27.5x10x32.5) Espiel MAH101
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε γκρι χρώμα. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κερδίστε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κεραμικό



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα