
Παιδική Κορνίζα (29x18.5) A-S Moon 188289
23×34 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε εκρού χρώμα με ανάγλυφο μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα σε τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 18 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

23×34 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
25×16 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ
Σε απόθεμα
18×13 εκ
Σε απόθεμα
26×26 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

27×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ
Σε απόθεμα
26×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×2 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×45 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
23×41 εκ, σετ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα