
Κάδρο Τοίχου (18x24) A-S Manhattan 200288B
26×20 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κάδρο τοίχου με μοντέρνο σχέδιο σε εκρού φόντο. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα και διαθέτει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Ιδανικό κάδρο που θα χαρίσει μοναδικό χαρακτήρα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 26 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.311 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×20 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



2×97 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με πλαίσιο
Σε απόθεμα



15×3 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


7×3 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
47×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
89×52 εκ, ορθογώνια, επιτοίχια

Αυτοκόλλητα
προς αποστολή σε 1 εβδομάδαΠαράδοση δωρεάν

50×50 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα