
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (58x160) A-S Emily 210434
6×166 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 63×65 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος καθρέφτης με μοντέρνο σχεδιασμό, ιδανικός για να διακοσμήσει το υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιο άλλο χώρο ταιριάζει. Το πλαίσιο είναι μεταλλικό σε ασημί απόχρωση. Διαθέτει υποδοχή για κρέμασμα στο πίσω μέρος. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 65 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 63 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 65 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 63 cm |
| Total weight | 4.15 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

6×166 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
120×20 εκ
Σε απόθεμα

47×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
116×4 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


5×6 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



4×61 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
120×78 εκ, μοντέρνο, άτυπη
Σε απόθεμα
44×164 εκ, ορθογώνια, ανεξάρτητα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα