
Διακοσμητικό Χώρου (14x14x14) A-S Dave 211751
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό σε σχήμα μήλου. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε γκρι χρώμα και καφέ λεπτομέρεια. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού θέλετε να δώσετε μία πινελιά πολυτέλειας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα