
63,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια υδρόγειος σφαίρα διακόσμησης με μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο μάνγκο σε καφέ χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες. Ιδανική για να διακοσμήσει το σύνθετο ή το τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ ή το γραφείο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 1.35 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Χρυσό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα






Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ξύλο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα








Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα