Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Φωτιστικό Δαπέδου A-G 390FLH1101 Cream/Walnut
23,99 €
Ιστορικό τιμών
- 28/5/2026 - 23,99 €
- 3/9/2025 - 23,99 €
- 11/6/2025 - 24,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο σχεδιασμό με καφέ σκελετό - τρίποδο. Ο σκελετός είναι από ξύλο MDF και διαθέτει καπέλο από πολυπροπυλένιο σε εκρού χρώμα. Διαθέτει καλώδιο 200εκ. για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 120 cm, 120 cm, 120 cm, 120 cm |
| Height | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
29,9 €
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
5,99 €
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8,93 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
11,99 €
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 55cm Ravelia Sole Beige
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
31,51 €
Πάντα Κούνιας (195x40) Vesta Kids Teddy
Σε απόθεμα
12,99 €
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 70cm Ravelia Sole Beige
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
39,9 €
Φωτιστικό Πλαφονιέρα LED RL Trail Black R64492132
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
14,9 €
Ξύλινο Πατάκι Μπάνιου (40x60) Estia Bamboo Essentials 02-12830
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





















