
Βαμβακοθήκη (Φ8x10) Pam & Co 93-913 Matt Turquoise
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαμβακοθήκη βαρέως τύπου χωρίς ραφή κλεισίματος σε πράσινο χρώμα και ματ υφή από την εταιρεία Pam & Co. Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα. Μπορείτε να την χρησιμοποιήσετε ως θήκη για τους δίσκους ντεμακιγιάζ και για το βαμβάκι. Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν,Πράσινο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα



Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα




Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα