
45 €
Θήκη Για Χαρτομάντηλα Pam & Co 120-403 Black Matte
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο αποθήκευσης από την εταιρία Spirella σε γκρι χρώμα και κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για κοσμήματα, αξεσουάρ και μικρά αντικείμενα. Αποκτήστε όλη την σειρά του ίδιου σχεδίου για να δημιουργήσετε ένα ολοκληρωμένο μπάνιο.
| Τύπος | Για καλλυντικά και μακιγιάζ |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα


Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
