
Διακοσμητικός Βούδας (7.5x7.5x20.5) Espiel BOD102
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα και σχήμα Βούδα. Είναι κατασκευασμένο από polyresin. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα