
39,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πουφ με boho ύφος από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Ιδανικό σκαμπό για το σαλόνι ή τη κρεβατοκάμαρα που θα χαρίσει στυλ αλλά και ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο.
| Υλικό | Ψάθα |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
