
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Estia Florana 02-27599
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε στρογγυλό σχήμα από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με γκρι λεπτομέρειες. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για το μπάνιο, τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα






Στρογγυλό


Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα