
Επιτραπέζιο φωτιστικό Ambient Inart Ε27 χρυσό μέταλλο Φ30x44εκ
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μεταλλικό πλέγμα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρο χρώμα και έχει διακοσμητικές λεπτομέρειες από μπεζ σκοινί. Διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Depth | 32 cm, 32 cm, 32 cm, 32 cm |
| Height | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Total weight | 3 kg, 3 kg, 3 kg, 3 kg |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό, ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα