
Φανάρι LED Με Μπαταρία Aca Strudel F0711111 Bamboo
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση πορτατίφ της εταιρείας Heronia σε μπρονζέ απόχρωση με εφέ παλαίωσης. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Μπορεί να συνδυαστεί με οποιοδήποτε καπέλο φωτιστικού για ντουί Ε27. Διαθέτει μαύρο καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με διακόπτη, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, γυαλί, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα