
Φωτιστικό γραφείου Travis Megapap E14 μεταλλικό χρώμα κίτρινο 16,5x11x42εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι μεταλλικό σε μπρονζέ απόχρωση και έχει καπέλο από λευκό γυαλί αμμοβολής. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από μαύρο PVC με διακόπτη On/Off και μήκος 1,5 μέτρα. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για ένα λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Ρουστίκ , ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ρουστίκ , ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


LED

Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα





15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα