
Πορτατίφ (Φ13x27) A-S Noly Celadon 210390B
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε παστέλ κίτρινο χρώμα με στριφογυριστό σχέδιο και έχει λευκό υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει 120εκ. καλώδιο για παροχή ρεύματος με διακόπτη On/Off. Αποτελεί μια υπέροχη και μοναδική διακοσμητική επιλογή. Ιδανικό φωτιστικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού και να δώσει μια ήρεμη και γήινη ατμόσφαιρα. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
|---|---|
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.62 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED, γυαλί

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί

LED, ρουστίκ
Σε απόθεμα



LED, βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα